“Investice do osobního rozvoje je jedna z nejlepších investic, které kdy uděláte. 
Nejenom, že zlepší váš život, ale zlepší život i všem lidem ve vašem okolí." 
―Robin Sharma
Váš blízký se přestal usmívat?
Umíme mu pomoct.
Právě teď mátě skvělou příležitost mu do života přinést nový silný impluz.
Darujte mu dárkový kupón
a tím mu darujete to nejcennější - šanci na lepší život.
Bude to jeden z nejlepších dárků, máte naše slovo.
Co je součástí dárkového balení?
- Dárkový poukaz v krásném dárkovém balení, připravený k předání
- Intenzivní individuální program šitý na míru klientovi 
- Program je veden ICF akreditovaným profesionálním koučem
- Pravidelné  schůzky se odehrávají osobně, telefonicky nebo online (dostupné odkudkoliv z ČR a SR)
- Neomezená emailová podpora kdykoliv v průběhu spolupráce
- Neomezená podpora pomocí online hlasové aplikace
- Možnost pokračovat ve spolupráci za výhodných podmínek
Co tento program obdarovanému přinese?
> Výrazné snížení vlivu a dopadu stresu
> Zvýšení radosti ze života a osobní pohody
> Odbourání nebo významná redukce strachu a odkládání
> Lepší schopnost rozhodovat se, komunikovat, obchodovat, vést
> Větší schopnost empatie, porozumění a naslouchání
> Rovnováhu využití času na práci, na rodinu, na sebe
Reference našich klientů
Jiří S.
Program manager, stavitel
"Než jsem začal využívat služeb Život Jako Hra, byl můj způsob řízení hodně direktivní a jednostranný. Měl jsem pocit, že musím lidi stále popostrkovat. Necítili se v tom dobře oni ani já. Chyběla mi radost z výsledku a vztahy začaly drhnout. Hanka mi pomohla pojmenovat, co potřebuji změnit. Nejvíce mi otevřela oči Hančina zpětná vazba na mou komunikaci. Naučil jsem se vnímat v komunikaci druhou stranu. S menší snahou se dříve dobereme výsledku a všechny strany se cítí komfortněji. Díky efektivnější komunikaci šetřím 20 – 40% svého času. Těším se na další společné hledání toho, jak se stát více respektujícím i respektovaným partnerem v pracovním i osobním životě."
Iva M. S.
Program manager
"Program Život Jako Hra mi přinesl nejen nové pohledy a možnosti jak věci a situace vidět a řešit, ale především uklidnit svou mysl, ujasnit si kam a jak chci jít. Nejen díky zpětné vazbě, ale i skrz tipy na zajímavé publikace a pokládání těch správných otázek."
Ondřej
Group leader
"Program Život Jako Hra mě neskutečně posouvá dál. Pomáhá mi každý týden odpovědět si na otázky, které mě ještě trápí a odbržďuje moje vnitřní strachy. Kdyby nebylo Pavla a jeho koučování, myslím si, že bych neudělal spoustu životních rozhodnutí. Trošku jsem se sám v sobě ze začátku motal, ale Pavel mi pomohl najít tu správnou cestu a já věřím, že už na ní teď jsem :) Jednoznačně bych každému doporučil, aby se nechal koučovat, protože nalezne v sobě přesně to, co hledá a aniž by věděl o tom, že to v sobě někde má."
Helena Rýlichová
Jazykové vzdělávání
"Program Život Jako Hra  jsem chtěla zkusit, protože jsem se dostala do fáze, kdy se mi sice dařilo, ale vnitřně jsem věděla, že to není ono, ale sama už jsem nebyla schopná zjistit, co se za tím pocitem skrývá. Kouč mi pomohl se podívat na to, kdo vlastně opravdu jsem a pomohl mi ukončit hry, které hrát nechci. Také mi však pomohl a pomáhá rozehrávat hry, které jsou pro mě přínosné a mají smysl hrát. Ne vždy je samozřejmě lehké si nechat nastavovat zrcadlo a zamýšlet se nad některými otázkami, ale to vše je potřebná součást koučingu, pokud se chce člověk posunout dál."
Petr K
Project, Sales & Marketing Manager
"Program Život Jako Hra  jsem se rozhodl najít v momentě, kdy jsem si uvědomil, že nedokážu dobře využít svůj potenciál a že se už delší dobu potácím na stejném místě. Kamarádi zakládají rodiny, budují úspěšné kariéry a já jako bych stál opodál a jen život pozoroval. Občas úspěch, občas neúspěch, ale stále jsem měl pocit, že bych měl dělat víc, než dělám, což pak vedlo ke spirále pochybností o sobě samém a o životě, který vedu.

Ze začátku jsem se do koučování nehrnul, protože jsem si říkal, že nejsem na tom tak špatně, abych potřeboval terapii nebo rady někoho cizího. Po jednom sezení mi však došlo, že to bude vlastně úplně o něčem jiném, než jsem myslel. Probrali jsme to, co bych chtěl dokázat a co si od koučování slibuju a cítil jsem se nabitý dělat věci, které jsem dlouho odkládal a vyhýbal se. To byla moje první zkušenost. Potom jsem na sobě začal pracovat způsobem, který jsem si sám vymyslel tak , aby korespondoval s mým životním stylem a přitom mými nároky na zlepšení. Od té doby jsem začal hrát několik her, které mě vedou k finální výhře – „být se sebou spokojený“. Mám v koučovacích hrách dílčí úspěchy a neúspěchy, ale nepřestávám hrát a to je ve výsledku opravdová výhra."
Gabriela Š.
executive director
"Oblast koučování pro mě nebyla úplně nová. Ale i přesto mě pojetí hry a celkově kontextu vítězství hodně oslovilo. Zaměřila jsem se na věci, se kterými jsem měla problém, které mě štvaly a chtěla jsem je jinak. Už jen samotné zaměření se a hlubší rozebrání naznačovalo, že jdeme společně s Terezkou dobrým směrem. Terka ví, jak se ptát, na co se ptát a to vše tak, aby to bylo vše přirozené, partnerské, cítila jsem se při setkání vždycky moc příjemně.
V průběhu jsem se cítila vždy v hodně důvěrném prostředí, otevřela jsem témata, která jsem opravdu ani nečekala. Jedno koučování jsem například prostě brečela a brečela. Byl mi poskytnut prostor si emoce prožít a potom je i efektivně využít. Je to prostě pecka.
Vnímám to tak, že kouč je pro mě průvodcem hrou. Když nevím, jak dál a potýkám se s výzvou, mám možnost tuhle situaci s někým sdílet a posunout se dopředu."
Libor Sloupenský
jednatel MojeRC
"Zpočátku jsem byl trochu skeptický k tomu, zdali dosáhneme požadovaných výsledků. Už první hodina pro mě ale byla velice silná. Pojmenovali jsme klíčové principy, které byly propsány celou mou osobností. Možná nejvíc mě  překvapilo, že změny, kterých jsme dosáhli, pro mě byly trvalé. Situace, kterým jsem čelil už nevrací jako bumerang, ale jsou prostě pryč. Díky tomu jsem akceleroval ve svých schopnostech a v dosahování cílů. V tomto směru pro mě má koučování neskutečně velkou přidanou hodnotu a to jak v osobním tak v pracovním životě."
Marie K.
"Lenka mi díky svým vědomostem, motivujícímu přístupu při koučování a vstřícnému jednání pomáhá znovu nabrat vítr do plachet, když se má loďka naklání. Díky jejímu přístupu jsem se mohla znovu podívat na určité věci z mé nelehké minulosti, ale i současnosti a vnímat je i z jiného úhlu pohledu, který je pro mne přínosnější. Pomohla mi odhalit zákoutí mé duše, kam jsem sama neviděla a díky tomu mohu lépe pracovat se svými pocity i informacemi. Lenka není direktivním rádcem, ale je tím, kdo doprovází, je průvodcem na mé cestě a svými otázkami drží směr, kterým jsem se rozhodla dát a mě se zviditelňuje cíl. Kouč mě (podobně jako trenér) učí techniku hry. Kouč mi přináší kreativitu v rámci řešení různých problémů, podívat se na problémy z jiných pohledů a najít to nejefektivnější řešení pro danou situaci. Umí se mnou rozebrat různé situace, umí mě povzbudit, a hlavně umí naslouchat. Je pro mě přínosem, pomáhá mi zdokonalit se a rozvíjet. Pokaždé se mi dostalo velmi osobního a profesionálního přístupu a společná práce probíhala ohleduplně a citlivě, leč zároveň patřičně pevně. Z každé lekce koučinku jsem odcházela - naplněná sílou a důvěrou v to, že vím, v čem je potíž a jakými způsoby ji můžu řešit. Velmi děkuji za profesionální přístup i lidskost."
Petr H.
Obchodní ředitel Brilas Group s.r.o.
"Než jsem začal spolupracovat s Hankou, byl jsem hodně impulzivní a často podrážděný z malicherností. Měl jsem jasno, v čem je můj handicap, ale až díky Hančiným otázkám jsem se dostal hlouběji k podstatě. Uvědomil jsem si, že tlak jsem si vytvářel hlavně sám. Naučil jsem se dívat jinak na sebe i na druhé. Po 3 měsících spolupráce cítím vnitřní klid a jsem vděčný za to, co mám. V práci jsem snížil tlak sám na sebe, zaměřuji se na to důležitější, takže celkově moje efektivita vzrostla. Moje nové nastavení a změna komunikace přispěla i k větší pohodě doma."
Kateřina Ž.
HR manager
"Program Život Jako Hra  je pro mě hnacím motorem k tomu, aby se věci posouvaly správným směrem. Naše hovory mi pomáhají k tomu, že si utřídím myšlenky a podívám se na věci z jiného úhlu pohledu. Jako bonus si ujasním, jaké to bude, až to bude, čím se odměním a co mi to přinese. Jako velký přínos vnímám možnost se zamyslet nad zkušenostmi, které z mých témat a her vyplývají. Co jsem se naučila? Co mi fungovalo?
Konkrétní přínos závisí také na tom, jaké téma zrovna řeším. Každopádně velký pokrok u sebe vnímám v komunikaci, ve vnímání záměru a dopadu – ujasnila jsem si konkrétně, na jaké oblasti se potřebuji zaměřit. Mezi má témata patří pracovní oblast, můj posun. Jaké je to teď a kde bych chtěla být za období spolupráce s Terkou.
Prostě mě baví dopřát si čas sama na sebe, zamýšlet se nad svým životem, mít čas odpovídat na zvídavé otázky a být tady a teď."
Jirka Halousek
ředitel IT firmy
"Než jsem se potkal s Alešem, byl jsem takovým centrálním mozkem firmy, který rozdává nevyžádané rady kolem sebe a moc lidem nevěří. Z dnešního pohledu bych řekl, že jsem byl úzkým hrdlem firmy, nicméně které to o sobě neví :). Aleš mi kladl zvídavé otázky, které jsem si sám nikdy nepoložil. Najednou jsem měl k sobě parťáka, který se o mě zajímal a podporoval mě v mé hře. Dnes cítím, že žiji vyrovnaný a smyslu-plný život a hraji čím dál tím větší hry. IReSoft by nebyl firmou, kterou je nyní, protože ta změna musela nutně začít ode mě."
Dagmar Pechová
Finanční poradenství Partners
"Ačkoliv podnikám víc než sedm let, narážela jsem ve svém podnikání na opakující se situace. Byla jsem velmi kritická a toto jednání působilo na mé okolí. To se negativně projevilo na mém nasazení a také výsledcích, ovlivnilo to dokonce můj vztah. S Honzou jsme ihned identifikovali možnosti, jak v kritických situacích jednat s lehkostí. Našla jsem způsob, jak nejenom jednat více empaticky, ale hlavně si svou práci zase užívat, což se odrazilo i na výsledcích."
Z naší Facebook stránky Život Jako Hra:
Co tento program obdarovanému přinese?
> Výrazné snížení vlivu a dopadu stresu
> Zvýšení radosti ze života a osobní pohody
> Odbourání nebo významná redukce strachu a odkládání
> Lepší schopnost rozhodovat se, komunikovat, obchodovat, vést
> Větší schopnost empatie, porozumění a naslouchání
> Rovnováhu využití času na práci, na rodinu, na sebe
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Co se stane po odeslání objednávky?
-> Dostanete fakturu a údaje pro odeslání platby
-> Odešlete platbu
-> Do dvou dnů od připsání platby na účet vám odešleme dárkový voucher v luxusním balení
-> Zásilka bude obsahovat dopis s instrukcemi pro vás (dárce) a luxusní obálku se zakoupeným voucherem       (pro obdarovaného)
-> Předáte dárek vašemu blízkému
-> Váš blízký bude mít radost ze zajímavého a netradičního dárku
-> Uděláme vše pro to, aby vám obdarovaný byl za tento dárek vděčný - změníme 
Často kladené dotazy:
Jak vypadá a probíhá tento program?
Jedná se o individuální rozvojový program, jehož účelem je posun klienta směrem k cíli, který si na začátku programu stanoví. Program se realizuje za pomocí individuálních setkání osobně, online nebo telefonicky. Program je dostupný odkudkoliv. Jeho součástí jsou setkání s profesionálem, emailová podpora a podpora přes hlasovou aplikaci v průběhu celé délky trvání programu. 
Jak můžu vědět, že to opravdu funguje a že obdarovanému pomůžete?
Máme spoustu referencí a příběhů, které hovoří samy za sebe, přečíst si je můžete na této stránce nebo na stránce zivotjakohra.cz. Tuto službu spouštíme, protože víme, že dokážeme lidem pomáhat, v tom je naše silná stránka. Postaráme se o to, aby jeho posun byl skutečně znatelný a aby za váš dárek byl vděčný. Profesionál z našeho týmu je připraven z hlediska metod, dovedností i praxe vytvořit pro klienta  vysokou přidanou hodnotu. Velmi nám záleží na každé zkušenosti každého klienta. Bez zaměření na kvalitu poskytované služby bychom nemohli být spokojeni ani my a proto poskytujeme garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. Nemáme zájem vytvářet jakékoliv riziko pro naše zákazníky - klienty i dárce.
Kdo tuto službu poskytuje?
Službu poskytuje tým  Život Jako Hra, provozovatelem je Coachville s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, IČ: 03740960 DIČ: CZ03740960
Jakou poskytujete záruku?
Na zakoupený kupon poskytujeme záruku vrácení peněz 60 dnů. Když kupon nebude využit, po jeho zaslání zpět vrátíme peníze v plné výši.  reklamace@zivotjakohra.cz
Kdo bude službu poskytovat?
Tuto službu poskytuje Coachville s.r.o. - provozovatel týmu Život Jako Hra. Profesionálové, kteří budou službu poskytovat, prošli náročným výběrovým řízením a dlouhodobým  výcvikem podle mezinárodních standardů ICF - International Coach federation. Všichni se zavazují dodržovat etický kodex ICF. Jsme povinni zachovat naprostou diskrétnost a dle etického kodexu nebude s nikým sdílet obsah setkání. 
Jak a kdy bude poukaz doručen?
Kupon doručíme doporučenou zásilkou na adresu uvedenou v objednávkovém formuláři výše. Poštovní obálka obsahuje luxusní dárkovou obálku s  dárkovým kuponem, vytištěným na prémiovém papíru. Dostanete tedy rovnou dárek připravený k předání. Tuto zásilku můžete očekávat do několika dnů od připsání platby na náš účet. 
Jak dlouho dopředu musím objednat kupon, abych jej měl 100% k dispozici před narozeninami?
Doručení dárku včas před narozeninami je pro nás prioritou. Doporučujeme obejednat a zaplatit alespoň týden před datumem, kdy budete vašemu blízkému chtít dárek předat. Uděláme vše pro to, aby kupon byl odeslán následující pracovní den po připsání platby na účet. Pokud chcete proces urychlit - zašlete potvrzení o odeslané platbě včetně variabilního symbolu na platby@zivotjakohra.cz  a pomůžeme vám dárek doručit rychleji. 
Můj blízký je "ješita" a myslím, že by takový dárek nepřijal. Poradíte?
I na toto jsme připraveni. Součástí dárkového balení jsou instrukce, které vám pomůžou s předáním dárku tak, aby jej obdarovaný chtěl využít a těšil se na něj. Domnívat se jaká bude reakce je něco jiného, než dát možnost aby vám on sám ukázal, jak se k dárku postaví. 90% našich obdarovaných službu přijímá jako zajímavý experiment a tedy jsou ochotni vyzkoušet něco nového, co ještě nevyzkoušeli. (stále platí garance vrácení peněz, viz níže)
Co když se dárek nebude líbit?
Ačkoliv se jedná spíše o vyjímečnou situaci, nic neriskujete. Nabízíme garanci 100% vrácení peněz v případě, že obdarovaný tuto službu skutečně nevyužije. V takovém případě nám zašlete dárkový poukaz zpět a my vám vyplatíme 100% kupní ceny.  
Co když  obdarovaný nebude spokojený se služou?
To se pravděpodobně nestane, ale pokud náhodou ano, můžete být bez obav. Garantujeme kvalitu služby a pokud by osobnostní chemie nezafungovala, může obdarovaný využít služeb jiného profesionála. Garantujeme kvalitu. Je to důležité pro obě strany, aby spolupráce mohla dobře fungovat. Stačí napsat na garance@zivotjakohra.cz a my s vámi najdeme vhodné řešení. V případě, že řešení nenajdeme, vrátíme peníze tomu, kdo voucher zakoupil. Riziko bereme na sebe.
Je to osobní služba, jak je to se soukromím?
Soukromí a diskrétnost je na prvním místě. Naši konzultanti jsou vázáni Etickým kodexem ICF a zavazují se k naprosté mlčenlivosti ohledně toho, co je s klientem diskutováno. Bez výslovného souhlasu klienta nemá konzultant oprávnění sdílet obsah setkání.
Líbí se mi to, ale teď pro mě není nákup aktuální, můžu nechat kontakt?
Samozřejmě. Stačí když si na této stránce požádáte o slevový kupon -  ve vyskakovacím okně zadejte svoji emailovou adresu. Pokud se vám okno nezobrazilo, otevřete si stránku znovu nebo napište na pripominka@zivotjakohra.cz a my vás přidáme. 
Nenašli jste odpověď na svoji otázku? napište nám na dotazy@zivotjakohra.cz
Důvěřuje nám už téměř 19.500 lidí, přidáte se do rodiny?
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Odborným garantem této služby je Aleš Vrána, PCC, MBA
Profesionální kouč a zakladatel Coachville s.r.o.

Kontakt: darujrozvoj@zivotjakohra.cz 
Telefon: +420 604 390 670

Všechna práva vyhrazena Coachville s.r.o.