“Investice do osobního rozvoje je jedna z nejlepších investic, které kdy uděláte. 
Nejenom, že zlepší váš život, ale zlepší život i všem lidem ve vašem okolí." 
―Robin Sharma
Váš blízký se přestal usmívat?
Umíme mu pomoct.
Právě teď mátě skvělou příležitost mu do života přinést nový silný impluz.
Darujte mu dárkový kupón
a tím mu darujete to nejcennější - šanci na lepší život.
Bude to jeden z nejlepších dárků, máte naše slovo.
Co všechno v balíčku najdete?
 
  • Relaxujte, práci nechte nám: Dárkový poukaz na 6 konzultací v krásném balení. Stačí jen předat.
  • ​Bude to i pro Frantu: Program, který kupujete pro svého blízkého je intenzivní, individuální a ušitý na míru. Takže bude i pro toho, na kom záleží vám.
  • ​Kotěhůlky jsou v pohodě: Službu můžete využít kdekoliv v Česku a na Slovensku, protože máme širokou síť profesionálů.
  • J​sme pořád na drátě: Součástí programu je i stále dostupná podpora. Díky za ty internety.
  • ​Záruka vrácení peněz: Jsme si jistí, že tento dárek vám nikdo na hlavu nehodí. Ale kdybyste byli smolař roku a stalo se to, vrátíme vám do 30 dnů peníze.
Co tento program vašemu blízkému přinese?
 
  • Obdarovaný bude zdravější a v pohodě, protože mu zmizí ze života velká část stresu
  • ​Obdarovaný bude rozhodnější a šťastnější, protože si zvýší sebedůvěru v těžkých situacích
  • Váš vztah jen pokvete, protože si obdarovaný najde čas nejen sám na sebe
  • Vy budete spokojení, protože jste mu dali ten nejlepší dárek
Reference našich klientů
Jiří S.
Program manager, stavitel
"Než jsem začal využívat služeb Život Jako Hra, byl můj způsob řízení hodně direktivní a jednostranný. Měl jsem pocit, že musím lidi stále popostrkovat. Necítili se v tom dobře oni ani já. Chyběla mi radost z výsledku a vztahy začaly drhnout. Hanka mi pomohla pojmenovat, co potřebuji změnit. Nejvíce mi otevřela oči Hančina zpětná vazba na mou komunikaci. Naučil jsem se vnímat v komunikaci druhou stranu. S menší snahou se dříve dobereme výsledku a všechny strany se cítí komfortněji. Díky efektivnější komunikaci šetřím 20 – 40% svého času. Těším se na další společné hledání toho, jak se stát více respektujícím i respektovaným partnerem v pracovním i osobním životě."
Iva M. S.
Program manager
"Program Život Jako Hra mi přinesl nejen nové pohledy a možnosti jak věci a situace vidět a řešit, ale především uklidnit svou mysl, ujasnit si kam a jak chci jít. Nejen díky zpětné vazbě, ale i skrz tipy na zajímavé publikace a pokládání těch správných otázek."
Libor Sloupenský
jednatel MojeRC
"Zpočátku jsem byl trochu skeptický k tomu, zdali dosáhneme požadovaných výsledků. Už první hodina pro mě ale byla velice silná. Pojmenovali jsme klíčové principy, které byly propsány celou mou osobností. Možná nejvíc mě  překvapilo, že změny, kterých jsme dosáhli, pro mě byly trvalé. Situace, kterým jsem čelil už nevrací jako bumerang, ale jsou prostě pryč. Díky tomu jsem akceleroval ve svých schopnostech a v dosahování cílů. V tomto směru pro mě má koučování neskutečně velkou přidanou hodnotu a to jak v osobním tak v pracovním životě."
Kateřina Ž.
HR manager
"Program Život Jako Hra  je pro mě hnacím motorem k tomu, aby se věci posouvaly správným směrem. Naše hovory mi pomáhají k tomu, že si utřídím myšlenky a podívám se na věci z jiného úhlu pohledu. Jako bonus si ujasním, jaké to bude, až to bude, čím se odměním a co mi to přinese. Jako velký přínos vnímám možnost se zamyslet nad zkušenostmi, které z mých témat a her vyplývají. Co jsem se naučila? Co mi fungovalo?
Konkrétní přínos závisí také na tom, jaké téma zrovna řeším. Každopádně velký pokrok u sebe vnímám v komunikaci, ve vnímání záměru a dopadu – ujasnila jsem si konkrétně, na jaké oblasti se potřebuji zaměřit. Mezi má témata patří pracovní oblast, můj posun. Jaké je to teď a kde bych chtěla být za období spolupráce s Terkou.
Prostě mě baví dopřát si čas sama na sebe, zamýšlet se nad svým životem, mít čas odpovídat na zvídavé otázky a být tady a teď."
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Co se stane po odeslání objednávky?
-> Dostanete fakturu a údaje pro odeslání platby
-> Odešlete platbu
-> Do dvou dnů od připsání platby na účet vám odešleme dárkový voucher v luxusním balení
-> Zásilka bude obsahovat dopis s instrukcemi pro vás (dárce) a luxusní obálku se zakoupeným voucherem       (pro obdarovaného)
-> Předáte dárek vašemu blízkému
-> Váš blízký bude mít radost ze zajímavého a netradičního dárku
-> Uděláme vše pro to, aby vám obdarovaný byl za tento dárek vděčný
Často kladené dotazy:
Jak vypadá a probíhá tento program?
Jedná se o individuální rozvojový program, jehož účelem je posun klienta směrem k cíli, který si na začátku programu stanoví. Program se realizuje za pomocí individuálních setkání osobně, online nebo telefonicky. Program je dostupný odkudkoliv. Jeho součástí jsou setkání s profesionálem, emailová podpora a podpora přes hlasovou aplikaci v průběhu celé délky trvání programu. 
Jak můžu vědět, že to opravdu funguje a že obdarovanému pomůžete?
Máme spoustu referencí a příběhů, které hovoří samy za sebe, přečíst si je můžete na této stránce nebo na stránce zivotjakohra.cz. Tuto službu spouštíme, protože víme, že dokážeme lidem pomáhat, v tom je naše silná stránka. Postaráme se o to, aby jeho posun byl skutečně znatelný a aby za váš dárek byl vděčný. Profesionál z našeho týmu je připraven z hlediska metod, dovedností i praxe vytvořit pro klienta  vysokou přidanou hodnotu. Velmi nám záleží na každé zkušenosti každého klienta. Bez zaměření na kvalitu poskytované služby bychom nemohli být spokojeni ani my a proto poskytujeme garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. Nemáme zájem vytvářet jakékoliv riziko pro naše zákazníky - klienty i dárce.
Kdo tuto službu poskytuje?
Službu poskytuje tým  Život Jako Hra, provozovatelem je Coachville s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, IČ: 03740960 DIČ: CZ03740960
Jakou poskytujete záruku?
Na zakoupený kupon poskytujeme záruku vrácení peněz 60 dnů. Když kupon nebude využit, po jeho zaslání zpět vrátíme peníze v plné výši.  reklamace@zivotjakohra.cz
Kdo bude službu poskytovat?
Tuto službu poskytuje Coachville s.r.o. - provozovatel týmu Život Jako Hra. Profesionálové, kteří budou službu poskytovat, prošli náročným výběrovým řízením a dlouhodobým  výcvikem podle mezinárodních standardů ICF - International Coach federation. Všichni se zavazují dodržovat etický kodex ICF. Jsme povinni zachovat naprostou diskrétnost a dle etického kodexu nebude s nikým sdílet obsah setkání. 
Jak a kdy bude poukaz doručen?
Kupon doručíme doporučenou zásilkou na adresu uvedenou v objednávkovém formuláři výše. Poštovní obálka obsahuje luxusní dárkovou obálku s  dárkovým kuponem, vytištěným na prémiovém papíru. Dostanete tedy rovnou dárek připravený k předání. Tuto zásilku můžete očekávat do několika dnů od připsání platby na náš účet. 
Jak dlouho dopředu musím objednat kupon, abych jej měl 100% k dispozici před narozeninami?
Doručení dárku včas před narozeninami je pro nás prioritou. Doporučujeme obejednat a zaplatit alespoň týden před datumem, kdy budete vašemu blízkému chtít dárek předat. Uděláme vše pro to, aby kupon byl odeslán následující pracovní den po připsání platby na účet. Pokud chcete proces urychlit - zašlete potvrzení o odeslané platbě včetně variabilního symbolu na platby@zivotjakohra.cz  a pomůžeme vám dárek doručit rychleji. 
Můj blízký je "ješita" a myslím, že by takový dárek nepřijal. Poradíte?
I na toto jsme připraveni. Součástí dárkového balení jsou instrukce, které vám pomůžou s předáním dárku tak, aby jej obdarovaný chtěl využít a těšil se na něj. Domnívat se jaká bude reakce je něco jiného, než dát možnost aby vám on sám ukázal, jak se k dárku postaví. 90% našich obdarovaných službu přijímá jako zajímavý experiment a tedy jsou ochotni vyzkoušet něco nového, co ještě nevyzkoušeli. (stále platí garance vrácení peněz, viz níže)
Co když se dárek nebude líbit?
Ačkoliv se jedná spíše o vyjímečnou situaci, nic neriskujete. Nabízíme garanci 100% vrácení peněz v případě, že obdarovaný tuto službu skutečně nevyužije. V takovém případě nám zašlete dárkový poukaz zpět a my vám vyplatíme 100% kupní ceny.  
Co když  obdarovaný nebude spokojený se služou?
To se pravděpodobně nestane, ale pokud náhodou ano, můžete být bez obav. Garantujeme kvalitu služby a pokud by osobnostní chemie nezafungovala, může obdarovaný využít služeb jiného profesionála. Garantujeme kvalitu. Je to důležité pro obě strany, aby spolupráce mohla dobře fungovat. Stačí napsat na garance@zivotjakohra.cz a my s vámi najdeme vhodné řešení. V případě, že řešení nenajdeme, vrátíme peníze tomu, kdo voucher zakoupil. Riziko bereme na sebe.
Je to osobní služba, jak je to se soukromím?
Soukromí a diskrétnost je na prvním místě. Naši konzultanti jsou vázáni Etickým kodexem ICF a zavazují se k naprosté mlčenlivosti ohledně toho, co je s klientem diskutováno. Bez výslovného souhlasu klienta nemá konzultant oprávnění sdílet obsah setkání.
Líbí se mi to, ale teď pro mě není nákup aktuální, můžu nechat kontakt?
Samozřejmě. Stačí když si na této stránce požádáte o slevový kupon -  ve vyskakovacím okně zadejte svoji emailovou adresu. Pokud se vám okno nezobrazilo, otevřete si stránku znovu nebo napište na pripominka@zivotjakohra.cz a my vás přidáme. 
Nenašli jste odpověď na svoji otázku? napište nám na dotazy@zivotjakohra.cz
Důvěřuje nám už téměř 19.500 lidí, přidáte se do rodiny?
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Odborným garantem této služby je Aleš Vrána, PCC, MBA
Profesionální kouč a zakladatel Coachville s.r.o.

Kontakt: darujrozvoj@zivotjakohra.cz 
Telefon: +420 604 390 670

Všechna práva vyhrazena Coachville s.r.o.